Plynový gril BestBerg BBBQ-24ST / 5 horákov / 15,75 kW / strieborná
Kód: IR2603250023Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Chcete si užiť dokonalé grilovanie na záhrade, terase alebo balkóne bez zbytočných kompromisov? Spoľahnite sa na plynový gril BBBQ-24ST, ktorý ponúka vysoký výkon, kvalitné spracovanie a praktickú výbavu na každú grilovaciu sezónu.
Výkonný systém horákov pre rovnomerné grilovaniePlynový gril je vybavený 4 hlavnými nerezovými horákmi s výkonom 3,15 kW každý a praktickým bočným horákom s rovnakým výkonom. Vďaka tomu jednoducho pripravíte mäso, zeleninu aj prílohy súčasne. Bočný horák je ideálny na ohrev omáčok, polievok alebo prípravu príloh počas grilovania. TIP: Kombináciou hlavných a bočného horáka vytvoríte plnohodnotné vonkajšie kuchynské zázemie.
|
![]() |
![]() |
Kvalitné materiály a odolná konštrukciaVeko z nerezovej ocele s aluminizovaným vnútorným panelom zabezpečuje lepšiu tepelnú odolnosť a dlhšiu životnosť. Ohnisko s čiernou práškovou povrchovou úpravou prispieva k celkovej robustnosti grilu. Nosné časti aj vozík sú opatrené práškovým lakovaním, ktoré chráni konštrukciu proti korózii a mechanickému poškodeniu. TIP: Práškovo lakovaný povrch je nenáročný na údržbu – stačí ho pravidelne utierať vlhkou handričkou.
|
Premyslené detaily pre pohodlné používanieGril je vybavený porcelánom smaltovaným roštom, ktorý sa ľahko čistí a rovnomerne rozvádza teplo. Nerezový kryt horákov chráni horáky pred odkvapkávajúcim tukom a obmedzuje vzplanutie. Nechýba ani nerezový ohrievací rošt, ktorý udrží hotové pokrmy teplé bez ďalšieho priameho žiaru. TIP: Ohrievací rošt využijete aj na šetrné dopiekanie hrubších kusov mäsa.
|
![]() |
![]() |
Hadica a regulátor v balení ZDARMAKu grilu BBBQ-24ST získate praktický bonus v podobe plynovej hadice a regulátora zdarma, ktoré sú súčasťou balenia. Nemusíte tak riešiť dokupovanie ďalšieho príslušenstva ani zložité hľadanie kompatibilných komponentov. Stačí gril zostaviť, správne pripojiť a môžete začať grilovať. TIP: Pred prvým použitím vždy skontrolujte tesnosť spojov a správne uchytenie regulátora k plynovej fľaši.
|
Obsah balenia
|
Technické parametre
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné grily |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 37.6 kg |
| EAN: | 8594208605997 |
| Stav: | Nový |
| Výrobca: | BestBerg |
| Typ grilu: | Plynový |
| Počet horákov: | 5 |
| Celkový výkon: | 15,75 kW |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Veľkosť grilovacej plochy: | 72 x 40 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




